V MIEJSCE NA KOSAKOWO CUP 2014

Drugą edycję turnieju Kosakowo Cup 2014 U12 nasza drużyna zakończyła na piątym miejscu. Turniej zorganizowany przez GKS Sztorm Mosty stał na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i piłkarskim.

Gra naszych zawodników zmieniała się z meczu na mecz. Były chwile, które zachwycały piłkarsko. Mecze, w których przeważaliśmy w posiadaniu piłki oraz strzelaliśmy bramki i te w których popełnialiśmy proste błędy. Z Kosakowa wróciliśmy z kolejnym bagażem doświadczeń turniejowych, niezbędnych przed nadchodzącym rozpoczęciem sezonu ligowego. Cieszy bilans turnieju trzech wygranych, czterech remisów i tylko jednej porażki.Statuetka najlepszego zawodnika drużyny powędrowała do Jakuba Elminowskiego.

Naszą drużynę reprezentowali: Hubert Dąbrowski, Szymon Drewek, Jakub Eliminowski, Maciej Filipiak, Oskar Kottlenga, Dominik Latarski, Bartosz Pańczuk, Hubert Piech, Szymon Rogowski, Adrian Ruda, Adrian Sieczkowski, Kacper Trochowski.

Klasyfikacja turnieju:

1.KP Gdynia: 18 pkt

2.GKS SZTORM MOSTY :17 pkt

3.Olimpia Zambrów : 17 pkt

4.Mazovia Tomaszów Mazowiecki 13 pkt

5.Concordia Elbląg :13 pkt

6.Start Łódź :10 pkt

7.Polonez Warszawa 8 pkt

8.Rozstaje Gdańsk 2 pkt

9.Huzar Choczewo1 pkt

Wyniki nasze:

Concordia  -  Rozstaje Gdańsk 1:0 (Kottlenga)