JESTEŚMY LIDEREM !!!

Kompletem punktów zakończyły się ostatnie trzy występy naszych podopiecznych w lidze trampkarzy młodszych WMZPN. W każdym z poszczególnych meczów chłopacy zaprezentowali się dobrze w znacznej mierze realizując założenia gry. Brakuje jeszcze doświadczenia oraz elementów boiskowego cwaniactwa. Cieszy na pewno wygrana ze starszym rocznikiem Olimpii Elbląg 2001, chłopakami z Młynar, a także mocną wyselekcjonowaną drużyną Olimpii Elbląg 2002, która posiadając klasę sportową ma zwiększone możliwości treningowe, co na tym etapie szkolenia jest rzeczą nie do przecenienia. Trzeba przyznać, że jeszcze rok temu przed połączeniem klubów z Agrykola i Moniuszki ciężko było myśleć o jakiejkolwiek rywalizacji z połączonym klubem Olimpii. Nieporównywalnie większa ilość zawodników, większa możliwość ich wyboru i selekcji, grupowania zespołów wydawała się nie do przeskoczenia dla drużyn z Concordii. Jednak na dzisiejszym etapie szkolenia można stwierdzić, że oba kluby prezentują podobny poziom sportowy, mimo, że piłkarzom z Concordii 2002 pomaga znikoma ilość chłopaków rocznika 2001. Na szczególne wyróżnienie zasługują Kuba Piskunowicz oraz Kacper Przydalski. Są to faktyczne wzmocnienia drużyny. Jednak nie można zapominać o tym, że w spotkaniach ligi trampkarzy młodszych nie mogliśmy skorzystać z naszego asa Bartłomieja Klim, w niepełni zdrowego utalentowanego Nikodema Gutkowskiego, podpory naszej defensywy Dominika Latarskiego i Miłosza Chojnickiego, a także wyróżniających się Szymona Drewka oraz Adriana Rudy, którzy są podstawowymi zawodnikami naszej drużyny i naprawdę na tę chwilę wyżej wymienieni chłopacy z rocznika 2002 i 2003 są nie do zastąpienia. Podsumowując chciałbym wszystkich naszych piłkarzy wyróżnić za postawę w meczach i równocześnie zachęcić do systematycznego udziału w treningach. Tylko dzięki temu możemy jak równy z równym rywalizować z innym drużynami.

Trener  Bartłomiej Florek