PIERWSZE I DRUGIE MIEJSCE NA TURNIEJU DOBRE MIASTO CUP 2015

Turniej Dobre Miasto Cup 2015 nasze zespoły zakończyły na pierwszym i drugim miejscu podium. Zawody zorganizowane przez DKS i OSiR Dobre Miasto stały na bardzo dobrym poziomie pod każdym względem. Był to kolejny turniej tego sezonu, gdzie mieliśmy możliwość wystawienia dwóch zespołów. Dzięki czemu każdy z naszych zawodników spędził dużo cennych minut na boisku, prezentując swoje umiejętności piłkarskie w rywalizacji z innymi drużynami. Oba zespoły zaprezentowały się dobrze. Chłopcy realizowali założenia wyuczonej na treningach gry piłką, utrzymania jej i tworzenia sytuacji bramkowych. Większość bramek strzeliliśmy z przemyślanych i przygotowanych akcji, a było ich bardzo dużo o czym świadczą poniżej przedstawione wyniki z turnieju.

Statuetkę najlepszego strzelca turnieju otrzymał Bartosz Pańczuk, zaś statuetka najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do wracającego po długiej nieobecności Nikodema Gutkowskiego.

Turniej w Dobrym Mieście był okazją do zaprezentowania nowych kompletów stroi meczowych naszej drużyny otrzymanych z programu „Biało-zielona przyszłość z Lotosem.

Nasze zespoły wystąpiły w składach:

MMKS Concordia I Elbląg – Miłosz Chojnicki, Hubert Dąbrowski, Szymon Drewek, Karol Garbaliński, Bartosz Pańczuk, Adrian Sieczkowski,

MMKS Concordia II Elbląg – Oskar Kottlenga, Jakub Elminowski, Szymon Rogowski, Bartłomiej Klim, Nikodem Gutkowski, Hubert Piech.

Za tydzień już kolejny turniej w Gdańsku, a za dwa tygodnie w Malborku. Więcej informacji organizacyjnych o tych turniejach w zakładce Terminarz – Turnieje.

Klasyfikacja końcowa i wyniki z turnieju Dobre Miasto Cup 2015 :

1.Concordia I Elbląg

2.Concordia II Elbląg

3.DKS I Dobre Miasto

4.GKS Stawiguda

5.DKS II Dobre Miasto

Wyniki:

DKS I Dobre Miasto - DKS II Dobre Miasto (3:0)

Concordia I Elbląg - GKS Stawiguda (5:2)

Concordia II Elbląg - DKS I Dobre Miasto (5:1)

DKS II Dobre Miasto – GKS Stawiguda (1:1)

Concordia I Elbląg - Concordia II Elbląg (2:0)