HALOWE TURNIEJE W LUTYM

Przed nami miesiąc luty, który będzie obfitował w turnieje. Potwierdziłem udział naszej drużyny rocznik 2002 w trzech turniejach halowych:

07.02.2015r (sobota) - Turniej Dobre Miasto Cup 2015 organizowany przez DKS i OSIR Dobre Miasto

15.02.2015r (niedziela) - Turniej Gedania R-Gol Cup 2015 organizowany przez Gdański Klub Sportowy Gedania 1922

22.02.2015r (niedziela) - Turniej organizowany przez Pomezanię Malbork

W celu zmniejszenia kosztów wyjazdów proszę o zgłoszenia telefoniczne rodziców chętnych nas zawieść na turnieje.

Skład na turnieje trener przedstawi na treningu poprzedzającym wyjazd na zawody. Jeżeli już dziś ktoś wie, że nie może jechać proszę o taką informację do kierownika drużyny. Więcej szczegółów i informacji organizacyjnych o turniejach umieszczę w zakładce Terminarz - Turnieje, oczywiście po ich otrzymaniu.