BADANIA LEKARSKIE !!!

Przedstawiam harmonogram wizyt u lekarza sportowego dla zawodników, którym kończą się badania. Zarejestrowani jesteśmy na 10 WRZEŚNIA (CZWARTEK). Jeżeli podany termin komuś nie odpowiada to proszę samemu ustalić inny w Poradni Sportowej przy ul.Królewieckiej 15 i poinformować o zmianie kierownika drużyny.

Na liście poniżej informuję, którzy z zawodników muszą posiadać ze sobą wyniki krew-mocz(ważne rok) lub skierowanie do Poradni Sportowej od lekarza rodzinnego. Karty zdrowia rozdawane będą po meczu oraz na poniedziałkowym treningu.

TERMIN BADAŃ: 30.09.2015 (środa)

KOWALSKI PAWEŁ - wizyta przeniesiona na 30 września godz. 9.15 - skierowanie do poradni sportowej od lekarza rodzinnego, wyniki badań krew i mocz, zdjęcia rtg po zdjęciu gipsu